Zapraszamy na konferencję "Oleofuels 2019"

Oleofuels 2019 2caebSzanowni Państwo,

zachęcamy do uczestnictwa w organizowanej przez ACI konferencji Oleofuels 2019, która odbędzie się w dniach 5-6 czerwca w Wenecji. Dwunasta edycja tego renomowanego już wydarzenia zgromadzi przedstawicieli branży biodiesla i umożliwi dyskusję na temat najświeższych rozwiązań technicznych oraz możliwości biznesowych, mowa będzie także o aktualnych wyzwaniach dla branży, w oparciu o pogłębioną analizę europejskiego rynku. Kwestie regulacyjne, związane z dostępnością bazy surowcowej, a także najnowocześniejsze technologie, pozwalające wypełnić wyśrubowane wymagania dotyczące dekarbonizacji transportu - to wszystko zapewni podstawę do dyskusji uczestników ze wszystkich szczebli łańcucha dostaw.

Czytaj dalej

Konferencja "Smary i oleje 2019"

smary-i-oleje logo new new 5 ok 4147eNauka o stosowaniu olejów i smarów przemysłowych, podobnie jak wszystkie inne aspekty przemysłu, przechodzi obecnie rewolucję pod względem opracowywania i zastosowań tego najbardziej podstawowego elementu w utrzymaniu ruchu i konserwacji w przemyśle. Wiele różnych technologii, od analityki Big Data do Przemysłowego Internetu Rzeczy (IIoT), wykorzystywanych jest w zarządzaniu, aplikowaniu oraz utylizacji tego najbardziej podstawowego zasobu, powodując rewolucję w tej nauce i wzrost szybkości oraz złożoności stosowania olejów i smarów. 

Czytaj dalej

Głos KIB w konsultacjach projektu "Strategii Zrównoważonego Rozwoju Transportu do 2030 roku"

logo-kibKrajowa Izba Biopaliw wzięła udział w konsultacjach zaproponowanego przez Ministerstwo Infrastruktury projektu "Strategii Zrównoważonego Rozwoju Transportu do 2030 roku", wyrażając satysfakcję z roli, jaka została przypisana wykorzystaniu biokomponentów i biopaliw ciekłych w ramach działań innowacyjno-technicznych w obszarze Interwencji 5 służącej ograniczeniu negatywnego wpływu transportu na środowisko, podkreślając jednocześnie, jakiego wsparcia wymaga branża, by tym zadaniom w pełni sprostać:

Czytaj dalej

Zapraszamy na konferencję "Smary & oleje"

smary-i-oleje logo new new 5 ok 4147eSerdecznie zapraszamy do uczestnictwa w konferencji "Smary & oleje", planowanej na 20 lutego we Wrocławiu, którą Krajowa Izba Biopaliw objęła patronatem medialnym. Konferencja Smary & Oleje to ważne wydarzenie branżowe w Polsce związane z olejami przemysłowymi, smarami, utrzymaniem ruchu oraz trybologią. Jest to również miejsce spotkania dla ekspertów, naukowców oraz specjalistów z działów BR, jak również inżynierów-praktyków.

Czytaj dalej

 

STOWARZYSZENIE KRAJOWA IZBA BIOPALIW
ul. Grzybowska 2 lok. 49, 00-131 Warszawa tel./fax.: +48 22 436 06 11

Copyright © 2018 Krajowa Izba Biopaliw

United Kingdom gambling site click here